Spam ♫

Reklamy blogów. Informacje o nowych rozdziałach opowiadań czy postach. I jakiekolwiek inne informacje zostawiajcie tutaj. xd

171 komentarzy:

 1. zapraszam na pierwszy rozdział xx
  http://feels-like-snow-in-september.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapraszam :
   http://nie-boj-sie-ciemnosci-zayn-malik.blogspot.com

   Usuń
 2. SPAM! Na http://wishmeyourself.blogspot.com pojawił się Rozdział 6.'There is nothing so unlucky as depending on luck.' Serdecznie zapraszam! paulinxoxo

  OdpowiedzUsuń
 3. Ponieważ, jak mniemam, zakładka SPAM służy również do reklamowania swoich blogów na innych stronach chciałabym...
  Zaprosić Cię na mojego bloga:
  http://sayiloveyouandiwillbelieve.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapraszamy:
  http://www.takeyouwith-me.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Korzystając z okazji: http://you-love-me-and-i-love-you.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapraszamy na nasze blogi:
  http://www.takeyouwith-me.blogspot.com/
  http://yulastfirstkiss.blogspot.com/
  http://forbidden-love-melanie-niall.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. [spam]
  "Czując w płucach dym spojrzałam na Nialla, który coś opowiadał. On także przeszedł wiele – chyba jak każdy pacjent tego szpitala. Przez presję wywołaną z powodu rodziców, znajomych, szkołę i w ogóle całe środowisko zaczął okaleczać samego siebie. Zapewne gdyby nie jego wścibska matka, która przeczytała jego pamiętnik, Niall wciąż znajdowałby się na wolności."
  jeśli chcesz poznać powody dlaczego inni pacjenci znaleźli się w Rivendale Hospital, to nowy rozdział na http://sick-mad-sad.blogspot.com/ powinien cię zainteresować ♥

  OdpowiedzUsuń
 8. [SPAM]
  "Ku jej zaskoczeniu chłopak zaciągnął się ostatni raz, po czym rzucił niedopałek na trawę i przydeptał butem. Posłał jej ten sam szelmowski uśmiech co rano i popatrzył w niebo. Gdy jedna z gwiazd mrugnęła wprost do niego, zatrzymał na niej swój wzrok. Wyprostował się i zamknął oczy, a gdy je ponownie otworzył, jej już nie było."
  Serdecznie zapraszam na http://dolor-maldito.blogspot.com , może historia Cię zainteresuje i zostaniesz na dłużej? <3

  OdpowiedzUsuń
 9. [SPAM]
  Lonnie nie umie pogodzić się ze śmiercią matki. Żyje w ciągłej niechęci do życia i własnego otoczenia. Spotyka Louisa – wesołego, pewnego siebie, wokalistę zespołu. Czy z tej dziwnej relacji pomiędzy tą dwójką może wyniknąć coś silniejszego? Czy Lonnie jest jeszcze w stanie kochać? I dlaczego Lou zachowuję się jak rozpieszczony bachor? Jeśli ciekawią cię losy zagubionej Lonnie zapraszam na: http://i-am-alone-onedirection.blogspot.com/ Jestem pewna, że nie będziesz żałować ♥

  OdpowiedzUsuń
 10. (!) Nowy rozdział (!)
  http://yulastfirstkiss.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. przepraszam bardzo za spam.
  na blogu http://sick-mad-sad.blogspot.com/ pojawił się trzeci rozdział z perspektywy Elle. Zachęcam do przeczytania oraz skomentowania. Można zadawać pytania bohaterom oraz nam autorkom.
  Pozdrawiam Elle ♥

  OdpowiedzUsuń
 12. zapraszamy na prolog! : 3
  http://larry-bromance-story.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. [spam]
  "Głośno westchnął w powolnym tempie chodząc po pokoju w tą i z powrotem, przy tym ze smutkiem w oczach opowiadając:
  -Wszystko w moim życiu układało się idealnie. Mama i tata dbali o całą rodzinę chcąc by nic w życiu nam nie zabrakło. Byliśmy we czwórkę bardzo szczęśliwi. Bo wiesz Elle, miałem starszego o trzy lata brata. [...]" jeśli chcesz poznać historię Nialla, który w Rivendale Hospital znalazł się z powodu okaleczania samego siebie, to zapraszam na nowy rozdział na http://sick-mad-sad.blogspot.com/ .
  przepraszam za spam
  Elle♥

  OdpowiedzUsuń
 14. „- Haaaaaaaaaaaaarry! - Lou wbiegł jak poparzony do pokoju rodzeństwa, wparował im pod kołdrę, wgramolił między brata a siostrę i przytulił do kumpla jak mały chłopiec.
  - Coo? - mruknął zaspany a Mel zaczęła dotykać go aby sprawdzić kto to.
  - Ratuj przed potworem!”

  Zapraszamy na drugi rozdział: http://forbidden-love-melanie-niall.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 15. na samym wstępie chciałabym przeprosić za spam.
  na blogu http://sick-mad-sad.blogspot.com pojawił się już szósty rozdział z perspektywy Pandory - czyli jednej z pacjentek.
  zachęcam do przecztania oraz do wyrażenia szczerej opinii na jego temat.
  zapraszam także na naszego nowego bloga http://drunk-sweet-and-stoned.blogspot.com/ którego zaczniemy prowadzić po zakończeniu obecnego. na razie można zapoznać się z fabułą oraz z bohaterami, którzy będą tam występować :)
  pozdrawiam Elle♥

  OdpowiedzUsuń
 16. cześć :) na blogu http://no-lies-just-loove.blogspot.com/ pojawił się nowy rozdział. zachęcam do przeczytania oraz wyrażenia szczerej opinii na temat rozdziału oraz bloga. ♥

  OdpowiedzUsuń
 17. [SPAM]
  „- Dercy dawaj łapkę.- dziewczynka z zaciekawieniem patrzyła na wszystko. Poszli oddać bagaże.
  - Ej gdzie Dercy?
  - Była obok Ciebie..
  - No była.. - rozglądała się.
  - No chyba nie zgubiliśmy dziecka. Prawda?
  - Kurwa…”

  Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy na:
  http://takeyouwith-me.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 18. [SPAM]
  [...] ale prawda jest taka, że to zawsze byłeś ty. To ciebie miałam na tapecie, to na twoje solówki czekałam- podniosłam spuszczony dotąd wzrok i zauważyłam, że zbliża się w moim kierunku[...]
  jeśli chcesz wiedzieć, co wydarzyło się w czwartym rozdziale, to zapraszam na could-freeze-this-moment-in-a-frame.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 19. „Horan czerpał z tego ile się dało. Na myśl, że to ich pierwszy i zapewne ostatni pocałunek, pojedyncza łza znalazła swoje ujście mimo zaciśniętych powiek i idealnie złączyła się z kroplą deszczu, by potem wyryć ścieżkę na jego policzku.”

  Nowy rozdział na:
  http://yulastfirstkiss.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 20. http://the-course-of-events.blogspot.com/ Zapraszam ;) Nowy blog o 1D powstaje, na razie iczę na ten ;P

  OdpowiedzUsuń
 21. Jeśli masz czas zapraszam na naszego bloga, którego otworzyłyśmy niedawno. Pojawił się już prolog oraz bohaterowie w jednej z zakładek.
  Serdecznie zapraszam do czytania i wyrażania swojej opinii :)
  http://jealous-poor-and-other.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 22. [spam]
  na blogu http://sick-mad-sad.blogspot.com/ pojawił się nowy rozdział z perspektywy Elle. Zachęcam do przeczytania oraz skomentowania, gdzie możecie wyrazić swoją opinię na temat rozdziału.
  Jeśli chcesz zadać nam pytanie dotyczące naszego życia prywatnego to zapraszam na http://ask.fm/justwilliams gdzie odpowiadamy na zadane pytania :)
  pozdrawiam Elle♥

  OdpowiedzUsuń
 23. Przepraszam za spam.
  |SPAM|
  „Camp art” to letni obóz dla uzdolnionych artystyczne młodych ludzi. Miejsce położone na obrzeżu Anglii w letnie miesiące tętni życiem, i co najważniejsze, talentem. Na obozie zjawiają się również dwie przyjaciółki, które pomimo drastycznej przeszłości, starają się cieszyć z życia. Co może się wydarzyć gdy dziewczyny poczują zapach jeziora i pierwsze okrzyki nowych towarzyszy? Jak potoczy się historia zagubionej Luanny i marzycielskiej Sassy? Jak bardzo ważną rolę odegra w ich życiu przyjaźń, a jak bardzo zmienią swoje podejście do miłości? Czy są gotowe zabłądzić między paletami barw i kartkami liter by odnaleźć to czego od dawna szukały? Krótko mówiąc – czy są gotowe tworzyć własny scenariusz życia? I tym razem sposób wykonania jest, oczywiście, dowolny.
  Prolog i zdjęcia bohaterek już są – serdecznie zapraszamy.
  PS.: W opowiadaniu nie zabraknie One Direction. :)
  Zapraszam, Choco. ♥

  OdpowiedzUsuń
 24. (Spam) Isabella ma 18lat.Wraz z rodzicami i bratem przeprowadza się do Londynu.Jej rodzice mają wytwórnie płytową i właśnie pod pisali kontrakt z zespołem One Direction.Czy nowo poznane osoby staną się dla Is przyjaciółmi,a może połączy ją z jednym z nich coś więcej niż tylko przyjaźń?Czy Anna zapomni o swojej przyjaciółce?
  zapraszam na blog. http://friendship-and-love-nika.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 25. Zapraszamy bardzo serdecznie:
  http://www.takeyouwith-me.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 26. „Niall chodził alejami rodzinnego miasteczka i patrzył na ich wspólne zdjęcia. Śmiał się kpiąco z tego, ze wystarczyło kilka dni a jego serce ciągle bije w rytm smutnych ballad.”

  ZAPRASZAMY NA NOWY ROZDZIAŁ:
  http://yulastfirstkiss.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 27. „Nagle zatrzymał się czarny samochód i siłą została wepchnięta do środka. Zaklejono jej usta, zawiązano oczy a ktoś trzymał ją mocno za nadgarstki…”
  Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy:
  http://forbidden-love-melanie-niall.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 28. [spam]
  Pracownicy Rivendale Hostpial postanowili zorganizować wycieczkę na plaże. Co się tam wydarzy? Czego dowie się Fleur? Czy sprawy miłosne niektórych pacjentów się wyjaśnią? Wszystkiego dowiesz się czytając nowy rozdział na http://sick-mad-sad.blogspot.com . zachęcam do wyrażenia szczerej opinii na temat rozdziału, pod którym można zadawać pytania bohaterom.
  Pozdrawiam Elle♥

  OdpowiedzUsuń
 29. Przepraszam za spam ♥♥♥
  |Spam|
  „O dwudziestej trzeciej pięćdziesiąt osiem siedziałam już z moją przyjaciółką i bagażem podręcznym w pociągu. Czułam zapach nocy. Ostatnie dźwięki Londynu pożegnały nasze zmęczone ciała. Położyłam dłoń na siedzeniu, jednocześnie trącając opuszkami palców materiał. Pociąg ruszył. Ruszył w kierunku „Nieznane”.” Zapraszam na pierwszy rozdział na: past-art-and-we.blogspot.com Liczymy na szczere opinię. ♥ ~Sassy.

  OdpowiedzUsuń
 30. Już niedługo pierwszy rozdział, zapraszamy:
  http://give-me-love-zayn.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 31. Eleanor, Josh, Perrie, Selena, Niall, Amelia, Cher, Zayn, Liam, Danielle, George, Harry, Taylor, Louis i Emma zamieszkują na tej samej ulicy i chodzą do tej samej szkoły.
  Pod koniec roku szkolnego Amelia dowiaduje się, że przeprowadza się do Włoch. Danielle i Perrie są tym faktem załamane, w przeciwieństwie do pozostałych. Dzień przed wyjazdem Amelii, Zayn organizuje imprezę z powodu wyjazdu nielubianej Amelii. Pojawiają się na nich wszyscy oprócz Amelii, Danielle, Perrie oraz Nialla.
  Po pożegnaniu się z Amelią, Danielle i Perrie na zaproszenie Liama zjawiają się na imprezie. Pod koniec na imprezie pojawia się sama Amelia pod wpływem alkoholu. Wyznaje każdemu co o nim myśli, Liam i Zayn próbują ją wyprosić i wtedy pod wpływem impulsu Amelia skacze do basenu. Pomimo szybkiej interwencji Georga nie udaje jej się uratować. Towarzystwo wpada w panikę. Decydują się, że zabiorą ciało Amelii do lasu i tam je zakopią. Nad prowizorycznym grobem Amelii przysięgają sobie, że zostanie to ich wieczną tajemnicą. Amelia zostaje uznana za zaginioną.
  Rok później. Koszmar powraca, każdy uczestnik feralnej imprezy otrzymuje esemesa o tej samej treści: "Suka wróciła! Gra na śmierć i życie się rozpoczęła -A''. Z kolejnym dniem tajemnice osób zamieszanych w śmierć Amelii wychodzą na światło dzienne. Giną dwie pierwsze osoby, a za nimi kolejne...

  http://londyn-i-jego-historie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 32. http://behind-of-the-scene.blogspot.com/
  Historia nastoletniej modelki, która wydawałoby się ma wszystko. Jednak czego jej brakuje, a raczej kogo ? Czy wybierze dobrze i nie zaprzepaśći życiowej szansy ?
  Serdecznie zapraszam <3.

  OdpowiedzUsuń
 33. „Chłopak był trochę zszokowany, a jeszcze bardziej, gdy z krzykiem cofnęła się i upadła na ziemię przerażona…”
  Zapraszamy na pierwszy rozdział!
  http://give-me-love-zayn.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 34. [Spam]
  [...]-Nic ci się nie stało?-zapytał spanikowany.
  - Mi się wydaje, przecież nie jesteśmy na „ty”- powiedziałam stając z chodnika.
  -Przepraszam, na pewno nic pani nie jest- wpatrywał się we mnie dużymi zielonymi oczami. Miał loki na głowie które lekko powiewały na wietrze. Jego kurtka była rozsunięta, jego wyraz twarzy wskazywał na to, że jest nieźle przestraszony.
  -Nie, nic mi nie jest-odburknęłam. Zdałam sobie sprawę, że zniszczył mi mój ukochany rower. Nie wytrzymałam, wybuchnęłam.- Patrz baranie co mi z rowerem zrobiłeś!
  -Prze-pra-szam- wybełkotał lekko zdziwiony[...]
  Oto fragment nowego rozdziału. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszam na http://www.mee-you-us.blogspot.com/. Zachęcam do komentowania oraz wyrażania swojej opinii, a jak się spodoba dodania się do obserwowanych. Jeszcze raz zapraszam i przepraszam za spam :)

  OdpowiedzUsuń
 35. „Wpadł w istną furię. Płakał, krzyczał, wyrzucał wszystkie ciuchy z szafki, jakby jednak miał tam coś znaleźć. Warknął głośno i walnął z całej siły w ścianę…”

  Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy na:
  http://yulastfirstkiss.blogspot.com/

  + Nowe rozdziały również na:
  - http://www.takeyouwith-me.blogspot.com/
  - http://forbidden-love-melanie-niall.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 36. zapraszam na:
  www.life-and-famous.blogspot.com
  www.zakochani-w-wolnosci.blogspot.com
  www.she-pursuits.blogspot.com <3

  OdpowiedzUsuń
 37. „- Bb-oje się..- szepnęła i mocno się w niego wtuliła.
  - No już, słoneczko.. jesteś bezpieczna. Nic ci nie grozi. nie dam cię więcej skrzywdzić.”


  Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy na:
  http://forbidden-love-melanie-niall.blogspot.com/

  +Nowe rozdziały również na:
  - http://yulastfirstkiss.blogspot.com/
  - http://www.takeyouwith-me.blogspot.com/
  - http://1d-looking-for-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 38. Cześć ! :D Bardzo podoba mi się jak piszesz i tak strasznie mocno okropnie chciałabym żebyś ty też wyraziła się jak ja piszę <33 Więc zależy mi żebyś weszła na prolog mojego nowego opowiadania i napisała w komentarzu co o nim myślisz <3 Byłabym okropnie wdzięczna xx

  http://truly--madly--deeply.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 39. Dwie dziewczyny, dwa odmienne charaktery, przypadek czy przeznaczenie? Kolejna przeprowadzka, tym razem do Londynu jest wielką zmianą w życiu 18-letniej Lesley. Przez mały wypadek, na swojej drodze spotyka dziewczynę imieniem Merit, która przewróci jej życie do góry nogami. No właśnie. Merit, czyli osoba, która przez swoje zachowania pakuje się w coraz większe tarapaty, aż w końcu zostaje wezwana do stanięcia przed sądem. W całą sprawę dziewczyna wciąga nowo poznaną jej koleżankę - Lesley. Ona zaś na swojej drodze napotyka starego przyjaciela, z którym strasznie dużo ją łączy. Dziewczyny poznają coraz więcej ludzi, życie wydaje się być jedną wielką grą, w której albo wygrasz, albo stracisz. Tysiące plączących się razem uczuć. Miłość? Zazdrość? Przyjaźń? Czy mimo wszystko przetrwają? Coraz więcej tajemnic, łez i strachu. Kiedy na pozór jest dobrze, wszystko ponownie zaczyna się kręcić w okół niewyjaśnionej sprawy w sądzie. Rozstania, zmienne uczucia, udawana miłość i nienawiść są sprawką strachu w jakim grupka tych młodych ludzi żyje. Czy wszystko się ułoży? A może przez szarpiące nimi uczucia ich drogi się rozejdą? Zapraszamy na prolog na http://whodoyouthinkiamonedirectionstory.blogspot.com/.

  OdpowiedzUsuń
 40. Serdecznie zapraszam na mojego nowego bloga http://niebieskooka-anielica.blogspot.com/ mama nadzieję, że się spodoba i szczerze go skomentujesz ;)

  Zapraszam również na http://just-us-and-this-sick-world.blogspot.com/2013/02/rozdzia-szosty.html na którym pojawił się nowy rozdział liczę na szczery komentarz którym oczywiście się odwdzięczę ;)

  Rozdział siódmy


  „W uroczej i romantycznej atmosferze Louis Tomlinson oświadczył się swej wybrance.”

  Trudno czekać na coś , co wiesz, że może nigdy nie nastąpić, Jeszcze trudniej zrezygnować, gdy wiesz, że to wszystko czego pragniesz. Kiedy się kocha, to jest się szczęśliwym cały czas bez względu na okoliczności. Tylko jednak jak wiesz, że coś się kroki nie czujesz się już tak samo . Są w życiu chwile, gdy myślę, że gorzej być nie może . Wtedy właśnie się okazuje, że się mylę.
  Wpatrywałam się przed siebie niczym zahipnotyzowana. Ocknęłam się dopiero wtedy kiedy większa fala lekko mnie ochlapała. Wstałam z piasku i szurając nogami podeszłam bliżej morza. Spoglądając na cień swojego chłopaka odwróciłam się w jego stronę.
  - Dlaczego jesteś taka nieobecna? – zatroskany podszedł do mnie. Wspięłam się lekko na palcach i wpiłam się w jego usta.
  Z góry dziękuję ;)

  OdpowiedzUsuń
 41. „- Hazz...On nie rozmawia.. -szepnął mu na ucho Zayn a w oczach Stylesa pojawiły się słone krople.
  - Jezu...
  - Lepiej będzie jak na razie pójdziesz..”

  Nowy rozdział na:
  http://give-me-love-zayn.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 42. [spam]Kate Allen. Życie szybko pokazało jej swe prawdziwe oblicze. W młodym wieku wystawiło ją bez Boskiej opieki, tuż przed nosy wygłodniałych drapieżników. Walcząc o przetrwanie zbudowała wokół siebie mur, a przed oczyma miała jedynie widok drapieżców rzucających się na jej ciało. Czy kiedy odważy się przekroczyć próg bezpiecznej fortecy, życie znów przypomni jej, że nadzieja jest już zakopana głęboko pod ziemią?
  zapraszam: http://gorzka-strona-cukierka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 43. Chciałabym cię poinformować że wyszedł już pierwszy rozdział na moim opowiadaniu i miło by było gdybyś mogła wyrazić się na temat tego rozdziału w komentarzu <3

  http://truly--madly--deeply.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 44. http://my-life-my-drug.blogspot.com/ <-- zapraszam ; )

  OdpowiedzUsuń
 45. „- Kocham cię Malik.
  - Kocham cię..- powiedział patrząc jej głęboko w oczy.- mimo, że jesteś tu, a ja koncertuje.. chcesz ze mną być?”


  Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy na:
  http://yulastfirstkiss.blogspot.com/

  + Nowe rozdziały również na:
  - http://www.takeyouwith-me.blogspot.com/
  - http://forbidden-love-melanie-niall.blogspot.com/
  - http://1d-looking-for-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 46. Ja w przeciwieństwie do innych dam tylko linka ;)http://falling-in-love-again.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 47. [Spam]
  Chciałabym cię serdecznie zaprosić na mojego nowo założonego bloga z udziałem One Direction. Więcej szczegółów dowiesz się wchodząc na mojego bloga i zaglądając do zakładki "Fabuła". love-magic-mistakes.blogspot.com
  Liczę na szczery komentarz pod prologiem♥

  OdpowiedzUsuń
 48. http://as-long-as-u-lov-me.blogspot.com/ z-a-p-r-a-s-z-a-m. :) dopiero zaczynam, i miło by było, gdybyś wpadła, przeczytała, skomentowała, skrytykowała etc. :)

  OdpowiedzUsuń
 49. {SPAM}

  Małe miasteczko Uniontown w stanie Pensylwania jest domem osiemnastoletniej Avalon, która stara się pozbierać po śmierci matki. Odbudowuje relacje z bratem, który w wypadku samochodowym doznał poważnego złamania kręgosłupa i naprawia związek ze swoim chłopakiem - Liamem.
  Kiedy do miasta wprowadza się tajemnicza piątka osób, na pozór spokojne miasto staje się tykającą bombą. Życie wszystkich mieszkańców jest zagrożone. Avalon Price jeszcze nie wie, że jest kluczem do rozwiązania wszystkich zagadek, że tylko ona może zapobiec coraz częstszym, niewyjaśnionym morderstwom w jej rodzinnym mieście.
  Stawka wzrasta, kiedy życie jej bliskich jest zagrożone. Tylko jak Avalon ma sobie poradzić, kiedy uczucia mącą w jej głowie? Jak ma być z kochającym, troskliwym Liamem, skoro nie potrafi przestać myśleć o przystojnym, tajemniczym, niebezpiecznym Tylerze? Jak ma ochronić miasto, skoro nie potrafi zapewnić bezpieczeństwa nawet sobie?
  Zachęcam do czytania:

  http://the-unique-skills-ameliaxx.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 50. „Harry przeczesał palcami loki i przeniósł na niego wzrok.. wzrok pełen bólu, cierpienia i wewnętrznego rozdarcia. Po policzkach spływały mu łzy, jedna po drugiej.. „

  Zapraszamy na nowy rozdział:
  http://www.takeyouwith-me.blogspot.com/

  Nowy również na:
  - http://yulastfirstkiss.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 51. [SPAM]

  Dziewczyna która straciła rodziców postanawia zacząć życie od nowa w innym mieście z innymi ludźmi. Czy jej się uda ?

  Tego dowiecie się czytając moje opowiadanie :) Zapraszam serdecznie na eternal--mystery.blogspot.com mam nadzieję, że przypadnie wam do gustu :) xx

  OdpowiedzUsuń
 52. Hej! Chciałam Cię zaprosić na rozdział 3, który pojawił się wreszcie na http://iskierka-nadziei2.blogspot.com/ :) Proszę o szczery komentarz :*
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 53. "Ale ty wolisz jego, prawda? Nie wiem w czym on jest ode mnie lepszy, ale wiem na pewno, że nigdy nie będzie cię kochać bardziej ode mnie" - http://young-crazy-dreams.blogspot.com/ Zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 54. Chciałam serdecznie zaprosić na nowego bloga, sa to dopiero początku ale już powoli akcja bd sie rozkręcać :)

  Dwie dziewczyny. Dwie kultury. Bogactwo, miłość, zdrada, nienawiść..
  Czy poradzą sobie z nowym światem, w którym są zdane tylko na siebie, bez pomocy bogatych rodziców? Jednak dostają od nich pewne warunki..jeżeli im nie podołają, muszą wrócić do starego życia..które znienawidziły..
  Czy odnajdą się w tym świecie?
  Czy między dwoma różnymi charakterami nawiąże się nierozłączna przyjaźń?
  Czy w końcu odnajdą siebie i nie będą musiały udawać?
  Czy łatwowierność, wcześniejsze życie pod kloszem rodziców sprawi, że nie będą potrafiły odnaleźć się w codzienności?..

  Life is not easy..
  http://two-girls-two-worlds-many-problems.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 55. „Spotkali się na ulicy. Zmieniła się pod względem urody. Wszystkie rany poznikały, włosy i twarz nabrały koloru, wykorzystała figurę choć była niska. W obcisłych rurkach i luźnej koszuli posłała piękny uśmiech mulatowi.
  -Cześć Zayn.
  - em..cześć.. my się znamy.?
  -no głupku,to ja Stella.”

  Nowy rozdział na:
  http://give-me-love-zayn.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 56. Hej.- Powiedział uśmiechając się szeroko.
  - Cześć.- Odparłam.
  - Wejdź.- Zaprosił mnie do środka.
  Wewnątrz była jeszcze niezbyt miło wyglądająca dziewczyna i niski piegowaty blondyn.
  - To co? Zaczynaj.- Powiedziała pretensjonalnie czarnowłosa.
  18:15
  ***
  Wyszłam. Za mną wybiegł brunet.
  - Poczekaj!- Zawołał.
  Stanęłam. Chłopak złapał mnie delikatnie za ramiona i przyciągnął do siebie. W tym momencie poczułam jak mi zimno.

  ****
  Liliana -Zaczynaj - mówi dziewczyna przy klawiszach. -Grasz na bębnach, nie? Możemy zagrać wszyscy razem, zobaczymy jak się nam razem gra, okay? - pyta, ale wiem, że nie oczekuje odpowiedzi. Bezgłośnie przytakuje.
  ***
  W końcu widzę facetkę, może to ich menedżerka? Za nią stoi blondyn.
  -Uwaga, uwaga! - mówi kobieta.
  -Żeby nie przeciągać. Zdecydowaliśmy, że do naszego zespołu przyjmiemy…

  Jesteś ciekaw kto się dostał? I w ogóle o co w tym chodzi?
  Wejdź na http://i-gonna-learn-how-to-fly.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 57. Dwoje młodych i bardzo utalentowanych ludzi. Ona i on. Zakochani w sobie do granic możliwości. Czy tragiczne przeżycia dziewczyny, odległość 1720 km i długotrwałe rozłąki nie zniszczą tego wspaniałego uczucia? Tego musicie przekonać się sami ale wiedzcie że że życie szykuje im dużo niespodzianek.

  Zapraszam:
  http://meandonedirection-julia.blogspot.com/
  xx Julia

  OdpowiedzUsuń
 58. Chciałabym zaprosić Cię na mojego bloga : http://my-red-sky.blogspot.com/
  fragment: Na miłość nie ma przepisu, a istnieje.
  Nie ma ciała, a da się ją czuć.
  Nie widzimy, lecz wiemy.
  Zaufanie. [...]Chwycił jej dłonie i pociągną. Wstała. Podniósł jej podbródek i oparł swoje czoło o jej. Patrzyli sobie nawzajem w oczy. Rozmawiali, nic nie mówiąc i rozumiejąc się. Od zawsze tak pomiędzy nimi było. Przycisnął swoje wargi do jej, zachłannie. Przekazując wszystko, wszystko co chciał jej dać i powiedzieć, a tego nie zrobił. W ich sercach zapłonął ogień, przelewany wodą. To prywatne uczucie, które zaistniało w nich, można nazwać… nie, tego nie można nazwać.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 59. [SPAM]
  Na: love-magic-mistakes.blogspot.com zagościł drugi rozdział. Miło by mi było gdybyś wpadła i skomentowała co o tym myślisz, a jeśli Ci się spodoba to może zostaniesz z bohaterami mojego opowiadania na dłużej. Zawsze staram się rewanżować :)
  A oto fragment rozdziału: „Blondyn szybko włączył racjonale myślenie i unosząc, znacznie lżejsze niż kiedyś, ciało mulata położył go, dość drastyczne, na własnym łóżku. Na jego ustach pojawił się lekki uśmiech spowodowany brakiem wymiotów chłopaka. Niall cały czas bał się, że zrobi komuś krzywdę. To wszystko było takie niedorzeczne – on, Niall Horan, robiący krzywdę niewinnej piękności i Zayn Malik leżące nieprzytomnie na łóżku jednego ze swoich najlepszych przyjaciół.”
  Przepraszam za spam i mam nadzieje, że mimo to cię nie zniechęciłam♥

  OdpowiedzUsuń
 60. 'Jej zapach wprawiał go w stan euforii. Taka świeża, piękna i naturalna. Nie potrafił określić jak bardzo działała na Jego wyobraźnie. Potrafił myśleć o niej w każdej chwili, każdego dnia o każdej porze. Pragnął czuć smak jej ust na swoich przez cały czas, pragnął dotykać silnymi dłońmi jej ciała, jak i czuć na sobie jej dotyk. Dla niego była ideałem w każdym calu. Jak to możliwe skoro przecież ideały nie istnieją? A jednak, dla niego była nieskazitelna, zupełnie wyjątkowa. '
  Zapraszam na http://wishmeyourself.blogspot.com gdzie pojawił się
  Rozdział 9."I shot for the sky I'm stuck on the ground so why do I try I know I'm gonna fall down."
  Przepraszam za spam i pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 61. "- Zayn!? - wrzasnęła wstając - Co ty tu robisz?! - pytała lecz ja podszedłem do Andiego i zacząłem okładać go pięściami. Dostałem kilka razy, lecz trzymałem się, on natomiast był już na skraju wytrzymania. - Zostaw go! Co robisz?! - próbowała mnie od niego odciągnąć, ale była za słaba. Nie słyszałem jej. Dla mnie liczyło się teraz wykończenie Andiego. - Zayn! - pisnęła i wtedy przestałem. Chłopak zgiął się z bólu, a ja stanąłem przed dziewczyną. - Co to miało być!? - popchnęła mnie. Była wściekła, a zarazem wystraszona.
  - To twój nowy chłopak? - spytałem patrząc na nią jak na śmiecia. Byłem zły. - Wyjechałaś... zostawiłaś mnie, a przecież nie miałaś powodów! Dziecko czy tak czy inaczej będzie moje.. Ja jestem ojcem i chce nim być."

  http://kiss-me-hard-before-you-go-please.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 62. Serdecznie zapraszam na mojego nowego bloga. Bohaterowie mojego opowiadania nie są sławni. Mam nadzieję, że zaciekawi cię ten krótki opis i zostaniesz czytelnikiem mojego bloga. Jeśli blog Cię zaciekawi to proszę skomentuj ;)
  Historia rozgrywa się w Londynie. Niall Horan (19) mieszka z dziewczyną, ale jest nią już znudzony, łączą ich już bardziej rachunki za mieszkanie niż uczucie. W barze, Niall poznaje Summer Flores (18). Niall proponuje Summer randkę, jest nią wyraźnie zainteresowany. Dopiero podczas następnego spotkania Niall dowiaduje się, że Summer jest sparaliżowana i jeździ na wózku. Czy tych dwoje ma szansę na wspólną przyszłość? Czy dziewczyna ukrywa przed nim coś jeszcze?
  Zapraszam : see-me-in-the-rain.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 63. Zapraszam do siebie:
  http://will-preserve-each-day.blogspot.com/
  http://wspomnienia-zawsze-zostaja.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 64. Nowy rozdział!
  http://take-me-to-the-place-i-love-please.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 65. To nie jest kolejna cukierkowa opowieść o 1D. To przedstawienie REALNEGO życia gwiazdy w postaci dziennika Harry'ego Stylesa.
  http://pogranicze-w-ogniu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 66. i-ll-never-forget-you.blogspot.com
  Zapraszam dopiero zaczynam :3 ~ Jessie

  OdpowiedzUsuń
 67. SPAM
  Zwyczajna nastolatka z marzeniami. Żyje swoim życiem, nie wyróżnia się z tłumu. Do czasu, aż jej marzenia zaczynają się spełniać. Z dnia na dzień w jej życie wchodzi pięciu chłopaków. Sielanka, której się spodziewała nie nadchodzi. Wyrusza w podróż z pragnieniem doskonalenia się i zdobycia doświadczenia. Otrzymuje coś całkiem innego. Przyjaciół i rzesze fanek, które bacznie obserwują kwitnącą przyjaźń, a może nawet coś więcej.
  Kiedy Catriona wyruszała wraz z One Direction w trasę koncertową, nie spodziewała się, że to może zmienić jej życie. Wyjątkowy taniec to opowieść o dziewczynie, która musi zmierzyć się z własnymi uprzedzeniami i złamać kilka własnych zasad.

  Unique dance.

  OdpowiedzUsuń
 68. '- Co ty mówisz?
  - To co słyszysz! Ona ma wszystko! Przyszła i ot tak oplotła sobie każdego wokół palca. Myślisz, że nie widzę jak na nią patrzysz? Zrozum w końcu, że ona już ma chłopaka, a ty nie musisz być jej pieprzonym przyjacielem na zawołanie! Ona was wszystkich skłóci! Wspomnisz moje słowa'

  Zapraszam na http://wishmeyourself.blogspot.com gdzie pojawił się 'Rozdział 11.Suffered and cried, strife made me tougher, never mothered or shy to trouble I rise above all.'

  Przepraszam za spam!
  buzi :*

  OdpowiedzUsuń
 69. Pojawił się pierwszy rozdział na blogu:
  http://my-baby-dancing.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 70. Chapel Town to z pozoru ciche i spokojne miasteczko, zaludnione przez około siedem tysięcy osób. Codziennie nowe twarze, coraz to bardziej pragnące lepszego życia, przyjeżdżają w to miejsce, chcąc zaspokoić swoje żądze dobrej zabawy. Wszystko byłoby wręcz idealnie, gdyby nie jedna, kluczowa rzecz. Wojny gangów. Nie, nie przesłyszeliście się.
  Strzał, huk, śmierć...Te trzy rzeczy doprowadzają tamtejszych ludzi do skrajnej rozpaczy, szaleństwa.
  Smutne, jakież to smutne, że Śmierć upomina się o Nas w tym najmniej oczekiwanym momencie...

  Zapraszam na: http://do-you-really-want-to-feel-the-pain.blogspot.com/

  Xoxo :*********
  Mrs.Horanowa ♥

  OdpowiedzUsuń
 71. Pojawił się trzeci rozdział na moim blogu :) Zapraszam !
  http://hugmekissmelovememarryme.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 72. Każdy z Nas ma przyjaciela , prawda ? Cassie też go miała. Jest dziewczyną z tajemniczą przeszłością . Razem ze swoją przyjaciółką - Eleanor Calder - zamieszkuje mały apartamentowiec w Menchesterze . Co się stanie , gdy dziewczyny wyjadą do Louis'a ? Czy Londyn odnowi stare przyjaźnie ? Jaką decyzje podejmie Cass , a jaką Harry ?
  SERDECZNIE ZAPRASZAM I LICZĘ NA SZCZERĄ OPINIĘ XX
  cassie-and-one-direction.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 73. http://hugmekissmelovememarryme.blogspot.com/
  NOWY !! :)

  OdpowiedzUsuń
 74. http://and-little-things-1d.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 75. Dziękuję za nominację do Liebster Awards. ;* Niestety nie mam czasu na zabawę w to. Poza tym, przejrzałam ten rozdział 25 i postanowiłam, że dodaję sobie Ciebie do obserwowanych i w najbliższym czasie mam zamiar nadrobić te wcześniejsze rozdziały.
  Buziaki, Mai z http://truly-madly-deeply-niall.blogspot.com/. ♥
  PS. Czytasz moje opowiadanie, czy nominowałaś mnie przypadkiem? Proszę o szczerą odpowiedź. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Znalazłam przez przypadek i zaczęłam czytać. Zainteresował mnie, więc zaczęłam czytać, ale nie mam zbyt czasu by go szybko nadrobić. Szczera odpowiedź - zaczęłam czytać ;)

   Usuń
  2. Dziękuję za odpowiedź. ♥ No to miejmy nadzieję, że Tobie uda się powolutku nadrabiać moje, a mi Twoje. :)
   Buziaki ♥

   Usuń
 76. '(...) -Proszę Cię Harry! – obdarzyła go spojrzeniem, w którym mógł dostrzec jedynie żal i zrozumienie. Zrezygnowany chłopak westchnął i spuścił wzrok, by po chwili znów spojrzeć w jej hipnotyzujące oczu. Miała rację. To był jego przyjaciel, musiał mu to wyznać. Bo w końcu nawet najgorsza prawda, jest lepsza od najpiękniejszego kłamstwa.
  - Dobrze. Powiemy mu.'

  Zapraszam na http://wishmeyourself.blogspot.com
  gdzie pojawił się Rozdział 13!

  Przepraszam za spam!
  buzi :*

  OdpowiedzUsuń
 77. Każdą chorobę da się wyleczyć. Tą też. Ale trzeba chcieć sobie pomóc. Ona straciła nadzieję na lepsze jutro. Straciła wiarę w siebie. Nie chcę już walczyć, ale musi. Każdego dnia staje przed lustrem i walczy z myślami. Dziewczyna chcę odejść z tego świata, jednak Bóg jej na to nie pozwala. On wie że ona przetrwa to, ale przecenia ją. Wszystko zaczyna się przeprowadzką do ojca. Poznaje miłość. Choć o tym nie wie. Może dlatego jest taka w stosunku do niego. Pozostaje tylko jedno pytanie. Czy zaufa mu?
  Serdecznie chciałabym zaprosić cię na mojego bloga: http://love-taught-me-to-choose.blogspot.com/. Liczę na szczerą opinię z twojej strony.

  OdpowiedzUsuń
 78. Jenna Miller, Skylar i Zayn Malik, Jason Dallas i Niall Horan to paczka nierozłącznych przyjaciół uczęszczających do słynnego Yale University w mieście New Haven, części wielkiego obszaru metropolitalnego Nowy Jork. Ci studenci Yale University to rozpuszczone oraz niezwykle mądre i inteligentne dzieci bogatych rodziców, które tolerują wyłącznie swoje towarzystwo. Ich życiem kieruje nauka i imprezy. Z czasem za sprawą miłości wiele spraw się komplikuje.. Przyjeżdża pewna osoba i wiele miesza w relacjach między dawnymi przyjaciółmi.
  Czy nierozłączna paczka z Yale University sprosta przeciwnościom losu? A może ich przyjaźń ulegnie zniszczeniu? Tego wszystkiego dowiecie się czytając naszego bloga.
  http://river-full-of-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 79. "(...)- Zayn? Co robisz o tej porze na dworze? Jest trzecia nad ranem – zaczęła, stojąc parę kroków za nim.
  - Usiądź ze mną – powiedział po chwili nie odwracając się nawet w jej stronę. Po chwili zastanowienia, brązowooka podeszła niepewnie w jego stronę, siadając tuż obok na huśtawce.
  - Zerwałem z nią – oznajmił po chwili. Dziewczyna przełknęła ślinę i nie mówiąc nic, wzięła od niego odpaloną fajkę, zaciągając się jej dymem."

  Zapraszam na http://wishmeyourself.blogspot.com
  gdzie pojawił się Rozdział 14!

  Przepraszam za spam!
  buzi :*

  OdpowiedzUsuń
 80. Kochana ;* kolejny rozdział :)
  http://hugmekissmelovememarryme.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 81. DZIESIĄTY ZAPRASZAM ;*
  http://hugmekissmelovememarryme.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 82. [SPAM]
  http://uwierz-w-nadzieje.blogspot.com/ ------> to historia o nastoletniej anorektyczce, która zazna w swoim 'krótkim' życiu więcej niż niejeden potomek mrocznej przeszłości ojca.
  Jeśli jesteś zainteresowana, to wpadnij, zapraszam ;D

  OdpowiedzUsuń
 83. To nie jest kolejna opowieść o cukierkowych 1D i idealnej miłości. To opis REALNEGO życia gwiazdy, pod postacią dziennika Harry'ego Stylesa.

  [pogranicze-w-ogniu.blogspot.com]

  ZWIASTUN:http://www.youtube.com/watch?v=XfUF2wwSIQo

  OdpowiedzUsuń
 84. Tęsknota to jedyne, co ostatnio gości w jej sercu, bo zabrakło GO przy niej - jej najlepszego przyjaciela. Vicky powoli zaczyna nie radzić sobie z przeszkodami, jakie zszykował jej los. Gdy tylko nadchodzi szansa, by zacząć wszystko od nowa, bierze się w garść i robi to. Jednak nie wszystko układa się po jej myśli...
  Chcesz dowiedzieć się, jak potoczą się losy Victori Black?
  To zapraszam tutaj: http://socanwedoitalloveragain11.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 85. [spam]

  Zamknij drzwi.
  Przekręć klucz.
  Odwróć się i odejdź.
  Nigdy nas tu nie było.
  Samotny oddech w pomieszczeniu snu.
  Nie widać ścian, tylko mgła.
  Znajomy aromat - rozpaczy.

  Historia dwojga ludzi. Ludzi, którzy po woli przestają żyć.

  http://my-red-sky.blogspot.com/
  Zapraszam :>

  OdpowiedzUsuń
 86. To nie jest historia o kolejnej słodkiej miłości. Ona nigdy nie miała łatwego życia. Zbyt wiele straciła by mówić że życie jest piękne. On zbyt wiele ma by mówić że życie jest beznadziejne. Jej życie, pełne uzależnień i bólu. Jego pełne szczęścia i poukładane. Wszystko zaczyna się jednego dnia, który zmienił jej życie i zaczął osobistej piekło. Zwane miłością. Obydwoje znów się spotykają , oboje się pożądają. Żadne z nich nie chce się przyznać, że zaszło to dalej niż powinno. Byli wrogami a stali się dla siebie kimś więcej, ale nic nie jest łatwe. Czy kiedykolwiek pokochałaś kogoś, kto był dla Ciebie nieosiągalny ? Czy wiesz jaki to jest ból, gdy osoba która jest twoim światem, nie może nim być ? Gdy jest blisko Ciebie, a zarazem tak daleko ? Czy wiesz jaki to jest ból, gdy darzysz uczuciem osobę, którą nigdy nie powinnaś pokochać ? Czy kiedykolwiek poczułaś miłość zakazaną ? Czy osoba którą kochasz, ciągle cię rani ? Czy wiesz jak ciężko żyć gdy wszystko czego potrzebujesz jest przy Tobie, a jednak nie twoje ? Czy kiedykolwiek musiałaś wybierać między miłością a rodziną ? Czy wiesz jak to jest nienawidzić a zarazem kochać ? Ona wiedziała, czuła i każdego dnia to uczucie przeklinała. Próbowała, chciała ale jej się nie udało, zapomnieć. Nienawidziła go za to przez niego straciła wszystko. Ale jeszcze bardziej kochała mimo tego że ją niszczył, był jedynym który sprawiał że była czegoś warta. Uciekała przed miłością. Miłość była śmiercią. Miłość zakazana boli najbardziej. Czy jak się podda, zazna szczęścia ? Kto wygra ? Miłość czy nienawiść ? Podobno miłości nie da się pokonać. Ale ona wolała umrzeć niż przyznać że się w nim zakochała…

  Zapraszam na : http://aleksaharry.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 87. Jenna Miller, Skylar i Zayn Malik, Jason Dallas i Niall Horan to paczka nierozłącznych przyjaciół uczęszczających do słynnego Yale University w mieście New Haven, części wielkiego obszaru metropolitalnego Nowy Jork. Ci studenci Yale University to rozpuszczone oraz niezwykle mądre i inteligentne dzieci bogatych rodziców, które tolerują wyłącznie swoje towarzystwo. Ich życiem kieruje nauka i imprezy. Z czasem za sprawą miłości wiele spraw się komplikuje.. Przyjeżdża pewna osoba i wiele miesza w relacjach między dawnymi przyjaciółmi.
  Czy nierozłączna paczka z Yale University sprosta przeciwnościom losu? A może ich przyjaźń ulegnie zniszczeniu? Tego wszystkiego dowiecie się czytając naszego bloga.
  http://river-full-of-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 88. Opowiadanie oparte na sławnym i lubianym motywie pt. "co sława robi z człowiekiem". Do tego dołączmy wątek miłosny, kłamstwa, Nowy Jork, żądzę sławy... i pewną nieugiętą "przyjaciółkę", która nieźle namiesza w życiu głównych bohaterów. Nie przegonią jej tak łatwo. Będą musieli wiele poświęcić, aby z czystym sumieniem mogli zacząć budować swoje życie od nowa. Pytanie - czy warto?


  Główni bohaterowie będą musieli zadać sobie mnóstwo pytań.
  Czy najważniejsze są dla nich miłość, przyjaźń i wzajemny szacunek, czy bycie zachłanną, wypraną z uczuć hieną, która trafia po trupach do celu.

  http://ohwilliamsburg.blogspot.com - zapraszam. (:

  OdpowiedzUsuń
 89. Zapraszam na www.trzynasty-dzien-milosci.blogspot.com, gdzie właśnie pojawił się rozdział 23.
  "(...) tylko przy tobie potrafię okazać swoje uczucia. Przepraszam, że niekiedy ciężko ze mną wytrzymać. Wiem, że często masz mnie dość. W każdym związku są kłótnie, jednak nasze są wyjątkowe. Mówią, że po burzy przychodzi słońce i szczerze powiedziawszy, tak też jest. Wiem, że bez ciebie moje życie straci sens, że bez ciebie nie będę potrafił normalnie funkcjonować. Wiem też że bardzo cię kocham i nigdy, ale to nigdy nie pozwolę Ci odejść. Nigdy, pamiętaj kochanie."

  Evelyn

  OdpowiedzUsuń
 90. Amelia to córka menager'a brytyjsko-irlandzkiego zespołu. Jeden z członków, tworzących tą grupę staje się dla niej bliski, a drugi zabiega o jej uczucia.

  "[...] Nasze ciała stykały się przy czym tworzyły jedność. W jego ramionach czułam się bezpieczna. Miałam wrażenie, że go pokochałam, ale to niemożliwe, bo nigdy nie doświadczyłam takiego uczucia. On obchodził się ze mną jakbym była z porcelany. Przez cały czas wpatrywałam się w jego oczy, myśląc, że coś z nich odczytam, lecz na marne. Brązowowłosy chłopak był bardzo tajemniczy, lecz okazywał uczucia poprzez dotyk, którego nie potrafiłam rozszyfrować. [...]"

  Do zobaczenia na http://milosc-uzyskana-przez-taniec.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 91. |SPAM|
  „ Pobiegłam na koniec korytarza i siadając na ziemi podkuliłam nogi ku brodzie chowając twarz w dłonie. Pragnęłam zniknąć. Zapaść się pod ziemię. Przestać czuć.”
  Zapraszam cię na pierwszy rozdział na moim blogu: love-pain-escape.blogspot.com ♥
  Mam nadzieje, że wpadniesz i wyrazisz swoje zdanie.

  OdpowiedzUsuń
 92. Nowy rozdział!! :3
  Wpadniesz? Skomentujesz?
  To wiele dla mnie znaczy :*

  my-world-and-one-direction.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 93. http://my-baby-dancing.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 94. Zapraszam do siebie ;)
  http://fillmylifewithlove.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 95. http://fillmylifewithlove.blogspot.com/ 2 rozdział ;) Zapraszam ;))

  OdpowiedzUsuń
 96. Serdecznie zapraszam na nowo powstałego bloga o tematyce 1D www.the-hesitate.blogspot.com
  "Dwoje marzycieli dążących z zapartym tchem ku swym największym marzeniom spotyka się pewnego dnia. Jakże inaczej mogłoby się to zakończyć jak nie choćby przyjaźnią? Niestety wszystko ma swój koniec, a w tym przypadku był on zdecydowanie przedwczesny. Lecz tak, jak kwiaty zakwitają co roku na wiosnę, tak samo ta więź odżyła. Mijają ponad dwa lata. On jest już niemalże na szczycie swych marzeń, ona dopiero wspięła się na pierwszy schodek. On wyciąga do niej pomocną dłoń, a ona w życiu nie przypuszczałaby, że jego zamiary mogą być nie do końca czyste..."

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 97. Dodałam Twojego bloga do zakładek i właśnie rozpoczynam czytanie:D Dzięki za komentarz u siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 98. On- sławny gwiazdor, który zbłądził.
  Ona- dziewczyna bez nadziei na lepsze jutro.
  Zapraszam do opowieści o przemocy, uzależnieniach ale także o miłości i szczęściu
  http://caseclosedstory.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 99. http://fillmylifewithlove.blogspot.com/
  3 rozdział napisany. Zapraszam i proszę o komentarz ;)

  OdpowiedzUsuń
 100. Sześć wampirów...
  Dwóch wilkołaków...
  Dwa duchy...
  Demon...
  Hybryda...
  Czarownica...
  Człowiek...
  Walka, która toczy się od lat. Historia, która wydaje się nie mieć końca. Nowe życie po śmierci? W ich przypadku tak. Co z tego wyniknie?
  Nina, Bonnie, Caroline, Harry, Zayn, Niall, Jesy, Sharon, Perrie, Jade, Louis, Lucas, Damon i Liam...
  Czternaście całkiem odmiennych bohaterów. Czternaście historii i tajemnic do odkrycia.
  Chcesz którąś odkryć? W takim razie niech otworzą się przed Tobą wrota...
  http://nowy-koniec.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 101. Na http://the-hesitate.blogspot.com pojawił się pierwszy rozdział. Serdecznie zapraszam! c:

  OdpowiedzUsuń
 102. Nowy u mnie! :*

  http://opowiadaniezaynbboy.blogspot.com/

  Moje rozmyślania przerwał jego niski, melodyjny głos.
  -Też myślisz o naszym pocałunku?
  Nieco skrępowana odpowiedziałam.
  - Rozmyślam. Tak ogólnie. O pocałunku też...
  -Był cudowny.
  Powiedział krótko Malik i na nowo wpatrywał się w jezdnię. Byliśmy już na podjeździe, kiedy zadzwonił mój telefon.
  - Kochanie, gdzie jesteś? Wróciliśmy z tatą wcześniej a ciebie jeszcze nie ma..
  W telefonie usłyszałam głos mamy i zamarłam. Jestem martwa.

  OdpowiedzUsuń
 103. http://fillmylifewithlove.blogspot.com/ Pojawił się już 4 rozdział ;) Zapraszam, i liczę na komentarz ;))

  OdpowiedzUsuń
 104. Jenna Miller, Skylar i Zayn Malik, Jason Dallas i Niall Horan to paczka nierozłącznych przyjaciół uczęszczających do słynnego Yale University w mieście New Haven, części wielkiego obszaru metropolitalnego Nowy Jork. Ci studenci Yale University to rozpuszczone oraz niezwykle mądre i inteligentne dzieci bogatych rodziców, które tolerują wyłącznie swoje towarzystwo. Ich życiem kieruje nauka i imprezy. Z czasem za sprawą miłości wiele spraw się komplikuje.. Przyjeżdża pewna osoba i wiele miesza w relacjach między dawnymi przyjaciółmi.
  Czy nierozłączna paczka z Yale University sprosta przeciwnościom losu? A może ich przyjaźń ulegnie zniszczeniu? Tego wszystkiego dowiecie się czytając naszego bloga.
  http://river-full-of-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 105. Zapraszam na mojego bloga http://you-make-me-glow-ff.blogspot.com/ Jest to blog o życiu nastoletniej dziewczyny - Demi, która posiada córkę - Rosalie ze sławnym piosenkarzem z zespołu One Direction. Niestety nie wszystko jest takie kolorowe na jakie się wydaje. Mam nadzieję że opowiadanie przypadnie wam do gustu. Zapraszam serdecznie! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po imieniu córki (Rosalie) mogłabym rzec, że zainspirować się moim opowiadaniem, nieprawdaż ? Co oznacza, że je czytałaś czy tylko taki przypadek z imieniem ?

   Usuń
  2. Taki przypadek z tym imieniem (po prostu uwielbiam imię Julie i Rosalie, właśnie to stąd się wzięło) ale jeśli coś Ci nie odpowiada to mogę zmienić :)

   Usuń
 106. Niee, no co ty. Jeśli takie już imię wybrałaś to nie zmieniaj bo wcale mi to nie przeszkadza a wręcz przeciwnie miałam cichą nadzieję, że jestem inspiracją dla nowych opowiadań xd Ciekawa byłam tylko czy czytasz moje opowiadanie (jakoś ostatnio pytam tak ludzi, którzy u mnie spamują).

  OdpowiedzUsuń
 107. http://yulastfirstkiss.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 108. Dzisiaj nie ma już nic ,a jutro nie ma już przyszłości. Jesteśmy ostatnimi ludźmi na zalanej słońcem ziemi. Po za sektorami nie ma już życia. Tylko bezkresne pustynie. Nie jesteśmy tu sami. Otaczają nas bezmózgie ,bezduszne ,żądne krwi mutanty. Są wśród nas ,żyją ,bytują i czekają na odpowiedni moment ,żeby nas zaatakować.

  Czy uda nam się powstrzymać inwazję nieproszonych gości? Zbudować lepsze ,bezpieczniejsze jutro? Cześć. Jestem Shanon McLain i chciałabym żyć jak normalna nastolatka. Ale teraz muszę pamiętać ,że jutro nie ma już żadnych zasad.*

  *fragm. „Jutro” J.Marsden

  serdecznie zapraszam do mnie: http://my-newage.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 109. http://fuckingcomplicatedlove.blogspot.com/
  http://sweetnothingand1d.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 110. SPAM.
  Jako że skomentowałaś ostatni rozdział, który opublikowałam na swoim blogu, postanowiłam poinformować cię o kolejnym, który dodałam już dość dawno. Mam nadzieję, że skomentujesz go z przyjemnością. Jeżeli coś ci się nie spodoba w moim stylu pisania, lub znajdziesz dużo błędów, to chętnie poczytam w czym mam się poprawić.
  http://ciemnosc-wciaz-sie-ukrywa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 111. Zapisałaś się do zakładki informowani na moim blogu. Więc osobiście ogłaszam że 1 rozdz. zamieściłam http://angels-demons-heaven-hell.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 2 rozdział już jest :D PRoszę skomentuj ♥

   Usuń
 112. Jedna zwykła dziewczyna
  Jedna zwykła historia
  Miliony zwykłych ludzi

  "[…] Poza tym chcę być oryginalnie brzydka. Uroda to rzecz pospolita."
  ~Halina Snopkiewicz

  Jeśli masz czas :)
  http://just-like-a-mirror.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 113. PRZEPRASZAM ZA SPAM !
  Historia Carmen i Sebastiana, dwojga nastolatków połączonych przez wspólny sen. Wciągająca opowieść o zakazanej miłości ludzi, którym grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Co zrobi Carmen aby uratować Seba ? Jak Seb wyjawi prawdę swojej ukochanej ? Czy ciągle będzie musiał kłamać ? I gdy wreszcie wyjawi prawdę, jak zareaguje Carmen ? Czy przestraszy się i zostawi Seba ? Czy pozostanie z nim na zawsze ? Gdy Carmen dowie się prawdy o swoim przyjacielu Andym nie będzie odwrotu. Ciemność będzie miała ją już w swoich szponach. Czy Sebastianowi wystarczy miłości aby przezwyciężyć rywala, któremu pisane jest zmienić Carmen w nieczułego potwora ? ... tego dowiecie się na moim blogu !
  http://ksiazkowyskarbiec.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 114. Miłość? Jasne, już wolę skoczyć z mostu.
  Szczęście? Istnieje, chwilowe po alkoholu.
  Idealny chłopak? Ten gatunek wyginął już dawno.

  sexy-machine-in-hollywood-dream.blogspot.com/

  zapraszam, Paula ;)

  OdpowiedzUsuń
 115. Żyjesz myśląc, że masz całą wieczność na rozpatrywanie najróżniejszych spraw. Nie zdajesz sobie jednak sprawy, że jedna chwila potrafi zniszczyć wszystko. Sprawić, że jakiekolwiek jutro przestaje istnieć. Przewrócić twoje życie do góry nogami, pokazując ulotność chwil. Zdajesz sobie sprawę z tego, jak wiele miałeś, gdy jedyne co trzymasz w swoich ramionach to wspomnienia.
  Zayn stracił wszystko, co miało dla niego znaczenie. Ronnie odeszła, a on nie mógł nic na to zaradzić. Czy uda mu się ją odzyskać? Czy może już na zawsze będzie musiał zapomieć o ukochanej, nie mając pojęcia, co zrobił nie tak?

  Zapraszam na bloga www.when-i-was-your-man.blogspot.com


  Pozdrawiam gorąco!

  OdpowiedzUsuń
 116. http://letmebeyourreasontosmile.blogspot.com/

  Veronica.Młoda dziewczyna, która jest lekko pogubiona we własnym świecie. Niby ma wszystko czego pragnie, dom, rodzinę, szkołę, przyjaciółkę, jednak czegoś brakuje. Brakuje czegoś lub kogoś kto potrafiłby urozmaicić przeżywane tak samo dni, by szara rzeczywistość tej zwykłej- 'niezwykłej' siedemnastoletniej dziewczyny, zmieniła się w bajkę. Udaje się to równie pogubionemu zielonookiemu.

  Zapraszam na nowego bloga! ;)

  OdpowiedzUsuń
 117. Jest pierwszy rozdział u mnie! ;*

  http://letmebeyourreasontosmile.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 118. Zapraszam do siebie na 2 tłumaczenia:
  http://the-story-of-us-fanfiction.blogspot.com/
  http://it-happens-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 119. Zapraszamy serdecznie na naszego nowego bloga:
  http://marcelhaveasekret.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 120. Strasznie Cię przepraszam, że nie zauważyłam tej informacji dotyczącej reklamowania bloga. Mam nadzieję, że mi wybaczysz :3

  Tak więc jeszcze tutaj serdecznie zapraszam cię na fanfiction moje autorstwa z Harrym Stylem. Nie zabraknie wątków miłosnych jak i fantasy :3

  only-to-die.blogslot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No i jak zwykle genialna Afra musiała coś zpierdzielić xd.

   only-to-die.blogspot.com

   Usuń
 121. Streenvege to ulica dość spokojna. W małym, dwupiętrowym i szczególnie bardzo przytulnym domku mieszka Deby - dziewczyna miła, inteligentna i mądra. Mieszka jedynie ze swoją kochaną babcią, która wzieła dziewczynę pod opiekę, kiedy to jej rodzice tragicznie zmarli. Jej życie przepelnia ciągły strach... Ktory po czterech latach ustąpi. Czego? Bala sie jedynie tego, iż jej stary, najlepszy przyjaciel wroci. I wrócił... Jak poradzi sobie z powrotem chłopaka, o którym chciała zapomnieć? Przekonaj się sam ;)

  Zapraszam! http://it-makes-no-sense-to-live-in-sorrow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 122. „- Chodź, chcę ci pokazać mój pokój zabaw. - Szczęka mi opadła. (...) Jasna cholera, to brzmi tak… gorąco. Ale dlaczego pokój zabaw? Jestem zmieszana. - Chcesz pograć na swoim Xboxie? - Zaczyna się głośno śmiać.
  - Nie Diano, nie na Xboxie, nie na Playstation. Chodź .- Wstaje i wyciąga do mnie rękę.”

  Historia niecodziennej pary. On + ona = mieszanka wybuchowa.
  Czy coś z tego wyjdzie?

  Serdecznie zapraszam na http://50-twarzy-graya.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 123. Zapraszam na nowy rozdział "Tylko umrzeć.."

  only-to-die.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 124. Prolog
  Ten dzień zapowiadał się tak kolorowo.Szła rano jak zawsze na spacer.Nagle zobaczyła go.Całującego się z jakąś laską.Chciała krzyczeć,płakać lecz jedyne co zrobiła to zakryła usta ręką i pobiegła ile sił w nogach do domu.Jej jedyna i pierwsza miłość ją tak zraniła.Od tamtego dnia postanowiła, że już nigdy nie będzie tą słodką i milutką Caroline....


  http://love-forever-forever.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 125. Byłabym wdzięczna, jeśli byś zajrzała ♥

  Wyścigi nie odbywają się tylko w filmach.
  Poznaj Candice - nastolatkę z idealnym życie. Perfekcyjna uczennica, wspaniali rodzice, dziewczyna z dobrego domu. Idealnie, prawda?
  Poznaj Harry'ego - jego całe życie to szybkość. Szybkie auto, dziewczyna na jedną noc przy boku. Jego motto to "żyj chwilą".
  Ale co się stanie, kiedy się spotkają? Czy jest w ich życiu miejsce na happy end?
  Zapraszam!
  http://runaway-harrystylesfantiction.blogspot.com/

  + zwiastun
  http://www.youtube.com/watch?v=twtsacimKtQ

  OdpowiedzUsuń


 126. Zayn budzi się pośrodku pustego pokoju i nie ma pojęcia jak się tam znalazł. Ktoś sprawił, że nie pamiętał najbliższej przeszłości. Jak on się tam znalazł i kto za tym wszystkim stoi? Dawne fakty i wydarzenia z przeszłości niosą za sobą ciąg sensacyjnych wydarzeń...
  Pozdrawiam i zapraszam, na opowiadanie kryminalne O Zaynie Maliku, coś innego, coś nowego. Odskocznia od wszystkich romansów. Byłoby mi miło, gdybyś zajrzała i zostawiła swoją opinię ;)
  http://criminal-story-zayn-malik.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 127. Wyścigi nie odbywają się tylko w filmach.

  Poznaj Alison - nastolatkę z idealnym życie. Perfekcyjna uczennica, wspaniali rodzice, dziewczyna z dobrego domu. Idealnie, prawda?
  Poznaj Harry'ego - jego całe życie to szybkość. Szybkie auto, dziewczyna na jedną noc przy boku. Jego motto to "żyj chwilą".
  Ale co się stanie, kiedy się spotkają?
  Zapraszam!
  http://runaway-harrystylesfantiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 128. Nie będę się zozpisywać dlatego po prostu zapraszam na nowy rozdział u mnie! :)

  only-to-die.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 129. Zeszłoroczne wakacje były dla Savannah czymś pięknym. Na nich poznała starszego od siebie o trzy lata Harry'ego. Przez dwa miesiące oprowadzała go po swojej rodzinnej Barcelonie i pomagała w robieniu najciekawszych dla 'New York Times'a' zdjęć. Niestety wraz z rozpoczęciem września musieli się rozstać. Początkowo mili ze sobą kontakt jednak wsyzstko zaginęło po dość długim czasie. Dziewczyna nie mogła się otrząsnąć po jego stracie, jednak długi i wyczerpujący rok nauczył ją tego, by nieufać chłopcom.
  Teraz spotykają się ponownie. Tylko, że ty razem są to inne i trudne dla obojga okoliczności. Przez wypadek, mający miejsce w październiku 2012 Harry stracił pamięć i miał jedynie przebłyski tamtych dwóch miesięcy spędzony z Sav. Niestety jej tam nie ma. Czy ich drogi ponownie się połączą? Czy znowu będą mieli otwarte dla siebie serca?

  you-were-my-dream-my-wold.blogspot.com

  Przepraszam za spam i pozdrawiam :)))

  OdpowiedzUsuń
 130. Wpadniesz?

  Streenvege to ulica dość spokojna. W małym, dwupiętrowym i szczególnie bardzo przytulnym domku mieszka Deby - dziewczyna miła, inteligentna i mądra. Mieszka jedynie ze swoją kochaną babcią, która wzieła dziewczynę pod opiekę, kiedy to jej rodzice tragicznie zmarli. Jej życie przepelnia ciągły strach... Ktory po czterech latach ustąpi. Czego? Bala sie jedynie tego, iż jej stary, najlepszy przyjaciel wroci. I wrócił... Jak poradzi sobie z powrotem chłopaka, o którym chciała zapomnieć? Przekonaj się sam ;)

  Zapraszam! http://it-makes-no-sense-to-live-in-sorrow.blogspot.com/

  Bardzo bym się ucieszyła jakbyś oceniła, skomentowała lub dała jakieś wskazówki, a jak Ci się spodoba to możesz zaobserwować...?

  OdpowiedzUsuń
 131. zapraszamy do nas ;) :)
  http://owszystkimioniczym-1.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 132. Zapraszamy na nowy rozdział: http://babylove-maya-kate.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 133. "Dziś zaczynam swoją przygodę z Tobą, pamiętniku. Wiem, że jestem trochę na Ciebie za stara, ale nie mam nikogo komu mogłabym powiedzieć swoje sekrety. Mam nadzieję, że nie masz mi tego za złe. Dokładnie za miesiąc kończy się szkoła. Mam wrażenie, że to nie będą zwykłe wakacje. Możliwe, że stanie się coś wyjątkowego czego się nie spodziewam. Na pewno coś się stanie..."

  Meredtith jest zwykłą nastolatką z przeżyciami.
  Odkąd zaczęła pisać pamiętnik, wszystko zaczęło nabierać tempa.
  Coś w niej pękło. Zauważyła, że coś się w niej zmieniło, ale nie wiedziała co.
  Kogo pozna? Z kim się zaprzyjaźni? Co się zmieni?

  Zapraszam do czytania!
  »http://padnij-i-powstan.blogspot.com/«

  Z góry dziękuję! :3

  OdpowiedzUsuń
 134. SPAM!
  miło by było, gdybyś wpadła i skomentowała, bo bardzo zależy mi na szczerych opiniach :)
  Jesteś numerem sześć Eva.Śmiertelnym zagrożeniem dla przestępców. dasz radę temu sprostać?[...] Przeczytaj prywatny dziennik Evy, która w ciągu kilku dni z normalnej nastolatki stała się częścią tajnej organizacji, o której istnieniu nawet nie miała pojęcia. I czy zakocha się w przystojnym czarnookim nieznajomym który skrywa dużo więcej tajemnic niż można było by pomyśleć...?
  http://moj-prywatny-pamietnik.blogspot.com zapraszam do czytania i komentowania

  OdpowiedzUsuń
 135. Co się stanie, gdy Claribel będzie musiała wstąpić do świata przestępców, by ratować swoją rodzinę? Co przygotował dla niej sam Zayn Malik?

  http://used-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 136. Nowy rozdział :)
  http://marcelhaveasekret.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 137. Skrzywdzona osoba potrafi dość emocjonalnie podchodzić do życia. Tak było w tym przypadku. Niegdyś zagubiona dziewczyna - pokarana.
  Dzisiaj - niszczycielska siła, która czyha za rogiem na twoje potkniecie.
  Taka właśnie jest Amelia 'Lizzy' Anderson.
  Czy tajemnicza modelka posiada uczucia? Tak.
  Ale co się stanie, gdy ponownie spotka źródło swego problemu? Zyska zemstę czy odkupienie?
  A jeśli do tego dołączymy członków sławnego boysbandu?
  Złość, nienawiść, status - historia w blasku mediów, która potrafi zniszczyć człowieka.
  http://hater-fanfiction.blogspot.com

  Pozdrawiam, Kliii ♥

  OdpowiedzUsuń
 138. Co byś zrobiła gdyby całe Twoje życie stanęło na głowie ?

  Siedemnastoletnia Zosia mieszka z mamą w domku na przedmieściach Warszawy. Ma na pozór wszystko, czego jej potrzeba i czuje się szczęśliwa. Wszystko zmienia się w ciągu jednego dnia, kiedy matka dziewczyny ginie w wypadku samochodowym. Zosia musi przeprowadzić się do znienawidzonego ojca, który zaczął nowe życie w Londynie. Jak dziewczyna poradzi sobie w nowej szkole? Czy pogodzi się ze śmiercią matki? Czy znajdzie przyjaciół i zrozumienie, czy tylko ból i tęsknotę?
  http://sophieandzayn.blogspot.com/
  Zapraszamy, Aga & Monia

  OdpowiedzUsuń
 139. http://nialls-princess-pl.blogspot.com/
  Tłumaczenie jednego z popularniejszych zagranicznych fanfiction! ;)

  OdpowiedzUsuń
 140. http://shaggingwithonedirection.blogspot.com/

  Vanessa jest ofiarą brutalnego prześladowania w szkole. Bita, wyzywana dziewczyna tłamsi to w sobie dopóki pewna dziewczyna zainteresuje sie nią. Vaness pozna nowych ludzi oraz jego. Przystojnego chłopaka należącego do popularnego boysbandu. Czy Vanessa zazna przyjaźni? Czy ktoś odmieni jej los? Zapraszam.
  oxox

  OdpowiedzUsuń
 141. Rose i Liam byli przeznaczeni sobie od zawsze. On syn alfy ognia nocy, ona córka alfy płomienia nocy. Jednak pewnego dnia, gdy patrolowała las uratowała Nialla od śmierci i zakochała się w nim. Łamiąc wszystkie zasady. Którego z nich wybierze? Czy Niall pokaże jej czym jest prawdziwa miłość?
  http://throuugh-the-dark.blogspot.com/

  + Na zachętę dodaje tutaj zwiastun.
  http://www.youtube.com/watch?v=ceTM9dg8ph0

  Mogę Cię zapewnić, że takiego opowiadania jeszcze nie czytałaś.

  OdpowiedzUsuń
 142. Zayn - to nie typowa osoba. Na pewno nie należy do grzecznych chłopców. Jego skórę zdobią tatuaże. Z każdym z nich związana jest jakaś historia. Wyrzucony ze szkoły, przybywa do nowej placówki i już pierwszego dnia robi furorę wśród płci pięknej.
  Molly - to dziewczyna która zawsze miała pod górkę. Straciła przyjaciół, wszyscy się od niej odwrócili. Jest wyśmiewana i dręczona, przez co próbuje popełnić samobójstwo. Została nakryta przez rodzinę, po czym wysyłana do szpitala, z którego powraca jak nowo narodzona.
  Tych dwoje coś połączy, jednak najpierw będą musieli przejść długą drogę. Na ich trasie staną ludzie którzy za wszelką cenę będą chcieli wszystko popsuć.
  Fanfiction opowiadania o bezgranicznej miłości, przeplatanej nieprawdopodobnymi zdarzeniami i o sile przyjaźni jaką mogą dać nowi przyjaciele.

  Zapraszam: http://zaynmalik-bb-fanfiction.blogspot.com/
  ZWIASTUN: https://www.youtube.com/watch?v=SKszMWGofPQ

  Przepraszam za spam <3

  OdpowiedzUsuń
 143. Sarah Smith to skromna i zamknięta w sobie nastolatka. Pewnego dnia w jej szkole pojawia się nowy nauczyciel języka angielskiego- cholernie przystojny Liam Payne. Czy dziewczyna da szanse miłości? Czy zmieni swoje nastawienie do ludzi? Zapraszam do czytania fanfiction mojego autorstwa.

  http://prohibited-love-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 144. Zapraszam do zgłoszenia bloga do Katalogu Opowiadań O Celebrytach :)
  http://katalog-opowiadan-o-celebrytach.blogspot.com/
  Przepraszam za spam.

  OdpowiedzUsuń
 145. http://my-imagination-1d.blogspot.com/
  Zapraszam. Są już 3 rozdziały :)

  OdpowiedzUsuń
 146. zapraszam do mnie :)
  -----> http://aleksandra-and-1d.blogspot.com/

  Aleksandra wyjeżdża do Los Angeles, tam bierze udział w konkursie tańca. Poznaje 1D. Będzie ciekawie.

  OdpowiedzUsuń
 147. Zapraszam na konkurs blogów z opowiadaniami fan fiction !
  Więcej informacji tutaj :
  http://want-cant-must.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 148. Korzystam z okazji XD
  http://trouble-niall-horan.blogspot.com/ +zostawiam mały spoiler, może łatwiej Cię przyciągnę ;_;
  Anabell (chora na anoreksję) zostaje zdradzona przez swojego chłopaka zaraz po tym, jak dołącza do gangu, którego członkami są Niall i Harry. Czy to wszystko ma prawo zakończyć się dobrze? A może kłopotów będzie jeszcze więcej?

  OdpowiedzUsuń
 149. Zapraszam do wzięcia udziału w plebiscycie na najlepszego bloga miesiąca ! Więcej dowiesz się na : http://plebiscyt-na-najlepszego-bloga.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 150. Chcesz dowiedzieć się na jakim poziomie piszesz swoje opowiadanie? zgłoś się a zrecenzuje je :D http://zaczarowane-recenzje.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 151. Zapraszam na nowy spis blogów "Naklejone" z konkursami :) http://naklejone​.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 152. Emily, zwykła blondynka o niebieskich oczach.Miała idealne życie.Jednak wraz ze śmiercią najlepszego przyjaciela, wszystko się zmieniło.Rodzice zaczęli się kłócić jeszcze przed jego odejściem.Dziewczyna nie miała lekko, jednak nie narzekała.Pewnego dnia nie wytrzymała.Zaczęła się ciąć.Zaczynając od malutkich kresek, kończąc na głębokich cięciach.To ją zniszczyło.Nie wychodziła z domu.Izolowała się, co noc wysłuchując kłótni rodziców.Pewnego dnia postanowiła się zabić.Trafiła do szpitala.Odratowano ją, rodzice zrozumieli swój błąd.Postanowili wysłać ją do babci, myśląc,że to coś pomoże.Dziewczyna poznała tam Zayna, Nialla, Louisa, Liama i Harrego.Swoich przyszłych nowych przyjaciół.Spotkała dawną przyjaciółkę, która zmieniła się nie do poznania.Czy Emily pogodzi się ze zmianą Eleanor?Jak potoczą się losy dziewczyny nie umiejącej poradzić sobie z rzeczywistością?Co się stanie, kiedy spotkają się dwa różne światy?
  http://lost-zaynmalik-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 153. http://portuguesewomanstory1d.blogspot.com/

  Dopiero zaczynam i mam nadzieję, że choć komuś spodobają się moje wypociny xd

  OdpowiedzUsuń
 154. PIERWSZE POLSKIE TŁUMACZENIE HAUNT
  Carrie to normalna nastolatka z normalnymi problemami, jednak zmienia się to, gdy przeprowadza się nowego domu. Słyszy krzyki, których nikt nie słyszy, widzi krew, której nikt nie widzi. A co najważniejsze, Harry jest jej dręczycielem. Codziennie zjawia się u niej, a wraz z nim wszystko co najgorsze.
  "Tworzymy okropności by pomóc sobie z rzeczywistością"
  http://haunt-fanfiction.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 155. Kocham moje lalki,

  i one kochają mnie.

  Jest Juliet,

  Jest Sarah,

  Jest Evie,

  Jest Macy,

  Jest Liz,

  Jest Jess,

  Jest Kylie,

  Jest Anna,

  Jest Lola,

  Ale to nie to.

  Potrzebuję jej.

  Potrzebuję

  Holly.

  Zapraszam na pełną emocji opowieść o Holly i Harry'm na : http://dollhouse-harry-styles-tlumaczenie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 156. Hejoo :)
  [Z góry od razu przepraszam za spam]
  Chciałabym cię zaprosić na mojego bloga. Jest to FanFiction na podstawie Darów Anioła :3
  http://demonica-clary-i-nefilim.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 157. "Miłość, sen i śmierć przychodzą pomału, schwyć mnie za włosy i mocno pocałuj"
  ~Algernon Charles Swinburne

  A-l-i-s-o-n
  To imię budziło postrach oraz podziw w uczniach Rosewood High.
  Gdy Ali ginie, staje się jeszcze bardziej popularna.
  "To nieśmiertelność, suki." -mawiała.
  Jej przyjaciółki nie wiedzą, jak żyć bez "przywódczyni".
  Zaczynają odkrywać same siebie, poznawać się na nowo, stawać na własne nogi.
  Zaginięcie Alison je gubi. Pozostawia wiele pytań i sekretów.
  Na własną rękę, starają się rozwiązać tajemnicę zniknięcia przyjaciółki.
  Nagle.
  Ich życie zmienia się o 180 stopni.
  Zaczynają dostawać groźby.
  Zaczynają być szantażowane.
  Zaczyna się...
  koszmar.

  A

  ZAPRASZAMY NA FANFICTION NA PODSTAWIE SERIALU I KSIĄŻKI "PRETTY LITTLE LIARS"
  http://mixmiu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 158. http://blablablablahp.blogspot.com/
  Opowiadanie ma miejsce w Hogwarcie w czasach Huncwotów, opowiada historię Nikory Rosier i jej przyjaciół.
  Serdecznie zapraszam :-)

  OdpowiedzUsuń
 159. Wszystko wydaje się idealne w życiu Chelsea. Aż do pewnego dnia, kiedy poznaje "bad boy'a", Zayna Malika, tego, za którego każda dziewczyna na tej planecie jest w stanie zabić by stać się jego dziewczyną. Co wydarzy się kiedy w końcu będą razem? Kiedy pojawią się plotki, zazdrość oraz ludzie mający obsesję? Czy wciąż będą ze sobą?
  Zapraszam na tłumaczenie opowiadania - It Was Meant To Be :)
  http://it-was-meant-to-be-tlumaczenie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 160. Rosalie Evans była wychowywana przez babcię. Nie miała nikogo oprócz niej, przez co dzisiaj boi się ludzi. Jednak stara się zwalczać fobię dla swojej pasji. Fotografia to jedyna rzecz, która daje jej szczęście i nadzieję na normalne życie.
  Zayn Malik nie ma innego wyjścia. Nie wytrzymuje już tej presji. Sława go wykańcza. Aby do reszty nie zniszczyć swojego życia, musi zrezygnować z kariery. Musi zacząć wszystko od nowa.
  Co się stanie, kiedy ich losy się połączą?
  Czy fani wybaczą Malikowi odejście z One Direction?
  Czy Rosalie nauczy się normalnie żyć wśród ludzi?
  Mystery

  http://staywithme-sweetie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 161. Gabriela Harris to wyjątkowa dziewczyna. Trafia do więzienia gdzie poznaje Zayna Malika. Zaciekawiony Gabrielą chłopak chce jej pomóc. Jak to się skończy?
  Zapraszam do czytania. ;)

  „Jak mnie złapali? Złapali mnie przy zbrodni idealnej.”

  http://pleaseletmekill.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

 162. http://want-cant-must.blogspot.com/2015/07/attack.html

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za komentarz! To ważne dla mnie :*****